- Назва товару;
- Товарний знак;
- Дані про властивості товару;
- Склад товару;
- Наявність алергенів в складі;
- Термін придатності товару;
- Умови зберігання;
- Калорійність продукту;
- Інформація про виробника
Куди наноситься маркування? Основним місцем розміщення маркування є уппакування товару, його етикетка або вкладка. Іноді маркування наноситься безпосередньо на вироблений товар. Наприклад, маркування кабельної продукції або запчастин для автомобілів.
Що таке штрих-код? Штрих-код — це тип закодованої інформації про товар, що пявляє собою певну послідовність чергующихся чорних і білих смуг. Кожному товару присвоєно унікальний номер, зашифрований у штрих-коді. Сканер штрих-кодів розпізнає цей номер зі штрих-коду і передає його в головний комп’ютер, що значно спрощує процес покупки, продажу, обліку та логістики вироблених товарів.
Яке обладнання вибрати для нанесення маркування? Маркування на товар може наноситися різними способами. Розрізняють основні види маркування:
- Контактне маркування;
- Безконтактне маркування (каплеструйне і струменеве);
- Лазерне;
Контактні маркіратори ідеальні в тих випадках, коли немає потреби в частій зміні змісту наносимого відбитку.
У нас представлені наступні моделі контактних маркувальників:
Каплеструйні маркіратори використовуються для друку дати виготовлення, терміну придатності, реального часу виробництва, № зміни / партії, різної змінної і графічної інформації, штрих-кодів та іншого.
Каплеструйні маркіратори: Подібне обладнання ідеально підходить для використання на підприємствах, які хочуть отримати всі переваги цифрового друку високої якості й при цьому не нести великих витрат на придбання обладнання, а також в подальшому економити на обслуговуванні, ремонті та профілактиці.